Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GergoHD

    tag

    válasz WolfheartGR #21114 üzenetére

    Na el is olvastam ezt és az egérpados részt is :) A Razer DeathAdder ami most megtetszett. Meg is látogattam a razer weboldalát ott már a 2013-as példány található ipon szerint 20ezer forintért. Háát nem tudom hogy ennyit áldozok-e rá ha nem akkor lehet hogy a 3-as vagy 3.5-ös változatnak nézek utána.

    Igazából azért jutottam el ide a cseréig mert most egy A4Tech X7-es egerem van immár 3éve és napi használattal szegénynek feladta a görgője össze vissza görget ha használom szerencsére a semmire még nem reagál :). Ezen kívül volt az egéren egy vékony gumi hártya(átlátszó) és a sok izzadság kikezdte ezt az anyagot, ami ahhoz vezetett hogy akármennyi tisztítás után is ragadt a kezemhez és ez eléggé zavaró volt. Egyszer csak véletlenül megsértettem a felületet és onnantól kezdve megállíthatatlanul "hámlott le ez a gumi" onnantól kezdve már jó volt mert maga a műanyag volt alatta. De sajnos ez így nem szép bár dörzsivel szépen megdolgoztam (finoman szál csiszoltam). Körülbelül ennyi baja van szegénynek+ a gumi/műanyag tappancsai a sima bútorlapra egy idő után tapadnak és ezért nem pontos ezt kiküszöbölendő találtam itthon egy szövetes egérpadot(de ilyen nagyon égit) ez javított a helyzeten most ugye a szövetnek köszönhetően nem tapad. De mivel ez valamennyire puha így nyomás hatására mozdul a kurzor és ilyen mikro ugrálásokat csinál(amúgy lézeres az egér).

    Bocsi a hosszú meséért de csak most vettem észre mekkora lett :DDD :Y

Új hozzászólás Aktív témák