Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz gedikart #5051 üzenetére

    Szerintem nézd meg a Microsoft Wired 500-at. Lehet, hogy drágább, de arra nem matricázva vannak a betűk!!! Ja, és létezik fehérben is, ami szerintem sokkal-de-sokkal jobban olvasható. Tudom, nem olyan "trendi", de hát a használhatóság néha előbbrevaló.

    Logitech 200 is szóba jöhet. Én most ennek nyúzom a drótnélküli változatát, és eddig alapvetően nincs vele bajom. Csendes, puha, de határozott a nyomáspontja. Ja, és a Shift sarkát lenyomva is érzékeli. Sajna ezen is szokni kell az átvariált Home-End,... gombokat. Cserébe kicsit keskenyebb, ezért közelebb kerülhet az egér a billentyűzethez.

    Viszont ezt a Deluxe 250-t nem értem. Kinézetre ugyanaz, mint a korábbi Internet350, ami számomra maximálisan tökéletes volt. Ezek szerint mechanikaliag is lejjebb adták? Nemár :(((

    Egyébként röhögjetek ki, de azt vettem észre, hogy a fekete billentyűzetek silányabbak, mint fehér társaik. Az itthoni fehér Logitech Internet350 szerintem jobb, mint a benti céges fekete. Ugyanez volt valami Logitech Classic vagy mi a fene keyboarddal is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák