Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz SoulReaver #88098 üzenetére

    Na igen, ha már van egy jó ami be is vált akkor érthető.
    Nekem mindegyik másik típussal az elrendezés volt a bajom, a numpad nagyon kellett, pedig azthittem a 72 gombos elrendezéssel már jó leszek, de az is zavart hogy esc/0 azonos gombra került...
    Meg folyton csak piros kapcsolójúakat sikerült használt piacról szereznem és nem low profilost. :D
    Itt pihen most a polcon vagy 3 db normál magasságú ilyen TKL billzet, red vagy red-szerű kapcsolókkal...

    #88099 dqdb
    Kerestem az összefoglalóban, de nem találom a totyik kezelési kézikönyvben a sort hogy tilos a klónokat csúfolni... :P

    #88100 dqdb
    Én sem kerestem a hot swap-ot, csak ebből a K13-ból már csak ilyet árulnak, de felárat nem fizettem volna érte.
    Ellenben így legalább kitudom próbálni a redox-ba szánt kapcsolókat, hogy melyik tettszik jobban.
    De ha már eldöntöttem nem fogom cserélgetni egyikben sem a kapcsolókat legalább 1 éven át...low profilban amúgy is kevesebb a lehetőség. :D

    De a lényeg hogy egyetértek, az egyszer használatos funkciók nekem sem érnek felárat, pláne ha arányaiban sokat kérnének érte.
    De a programozhatóság az tényleg fontos, azt tényleg többször is használtam 1 év alatt, csak ugye a korábbi billeken ehhez mindig a sharpekys progi kellett, ami csak az adott PC-re módosította a dolgokat, így ha átültem vele másik géphez megint szentségelhettem...

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák