Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz TYÜTYI2006 #19338 üzenetére

    Mennyi a kereted az egészre?

    Magyarországon nem tudsz annyira jó billentyűzeteket kifogni. Én próbáltam keresni, találtam is egy jót a BlackWidow személyében de nagyot kellett puffannom a nem standard bottom row miatt... ami persze csak nekem gáz, ha nem akarnék OS X-es legendeket akkor tökéletes lenne.

    Én elsőkörben ezt nézném meg. ISO kiosztású, Filco gyártmány (külföldön erősen bejáratott márka), meg Cherry MX Brown kapcsolói vannak ami annyira nem hangos de mégis érezhető az aktiválási pontja (nem próbáltam, a saját kapcsolóim még ki se lettek küldve).

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • qisqaqas

    senior tag

    válasz TYÜTYI2006 #19338 üzenetére

    Nem a rápakolt áfa a húzós hanem a szállítás. Ezekben a billekben van anyag istenesen és emiatt nehezek. Némelyik 2 kiló is lehet.

    Kommersz billeknél szvsz! az a baj hogy van egy árszint ahol kapsz elfogadható minőséget elfogadható áron. 25-35e kategória. Ezen túlmenően nő az ár és a minőség alig javul. Logaritmikusan lehetne ezt ábrázolni, ahol az X az ár és Y a minőség. Valami ilyesmit képzelj el.

    Az építés nem nagy vaszisztdasz, csavarhúzó kell meg forrasztópáka. Ha úgy lenne megcsinálnám neked puszira(anyagárban), mert szeretek ilyesmivel dolgozni. Ellenben nincs úgy, egyrészt most készül(nek) az első prototípus(ok) illetve neked mostazonnal kell.

    Európai boltokban érdemes kotorni, Angliából pl ide tudják hozni szárazföldön, az nem érvágós. Áfa van rajta, 20%, kibírható. Keyboardok kicsit drágábbak az US boltokhoz képest, de nézd meg magad. Ezek nagy része ISO. Ahogy nézem írják is hogy melyik milyen. A linkelt boltok némelyikének igen komoly kínálata van. Biztos találsz fogadra valót. :) Valami pofás Ducky szerintem nem lenne rossz döntés.

    Csuklótámasz ezeken nincs. Az csak csicsa. Vegyél habosat/zseléset vagy éppen mi az ízlésed. (vannak akik egy pácolt nemesfadarabbal oldják meg) Szerintem az a hozzáállás hogy kiadok érte X összeget és elvárom hogy legyen, az nem jó. Vagyis de, csak a kommersz gyártók egy darab műanyaggal szúrják ki a szemed. Jobb esetben bevonják valami varázslattal amitől puhább lesz a felülete. Vagy ha adnának hozzá habtölteteset akkor azt mondaná a Józsi hogy neki a zselés kell plusz pénzt elkértek érte és nem is használja, ha zseléssel adnák akkor meg a Pista háborodna fel. Aztán még mindig ott van Julika aki egyátalán nem akar csuklótámaszt.

    klepto: Szettek nem szoktak jó minőséget képviselni. Rendre van egy gyengébb elem. Ami vagy a keyboard, vagy az egér. (Régebben vettem egy Gigabyte szettet, mindkettő nagyon rossz volt :DD ) Ha rádiós is bele sem merek gondolni hogy mennyit spóroltak az anyaghasználattal. Förtlemes lehet, de ne legyen igazam. :))

    CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

  • Entaro

    tag

    válasz TYÜTYI2006 #19338 üzenetére

    Szerintem ha a 40-60 as kategoriaban keresel ugy tunik gamer t akkor nezz ra a Roccat Ryos Mk (pro) ra. Lehet itthon kapni, vilagit, olyan kapcsolo amit akarsz. Nekem a CM storm red kapcsoloval van az pirosan vilagit, ansi, itthon vettem - 30 alatt talan kicisvel. A black kapcsolosom az steelseries nem vilagit, iso :) ha munkahoz vennem, akkor qisqaqas szempontjait vedd figyelembe, ha nem vered egy nap 10 orat, akkor szerintem tok mindegy, vedd ami tetszik. Kicsit olyan ez mint a hifi, itt is el lehet szallni szepen :)

Új hozzászólás Aktív témák