Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zewa

    senior tag

    válasz Napfénysüti #7710 üzenetére

    Akkor egy kicsit a másik oldal.
    Esetek nagyobb részében visznek mint hogy én menjek autóval. Tudom hogy merre megy a srác és mindig úgy csinálom hogy ne legyen neki kitérő. (vagy náluk találkozunk/útvonalon vhol.)
    Hetente 1-2x fordul elő, külön ezért soha nem fizettem neki de ha úgy alakul akkor viszek neki is egy vörös bikát vagy ha beugrunk egy kvra akkor én fizetek.. Jobb időben még a közös autótakarítás is előfordul. Szerintem a gesztus a fontos és a hozzáállás. Utasként legalább annyira figyelek a másik autójára mint a sajátomra. :K
    Nagyjából ezt várom el én is akkor ha mellém száll be valaki. Bár ez az esetek csupán 30%-a.

    Persze ha többen megyünk valami közös rendezvényre akkor összedobjuk a pénzt. nekem ebből még sosem volt szerencsére konfliktusom. Kopp-kopp.

    Ps.: A kedvencem nekem az ha elmegyünk vhova inni és én kocsival vagyok és teázok akkor minden félidegen arc azt hiszi hogy ingyé' taxi. Persze ilyenkor egyből nagyon szeretnek és megy a smúzolás. Megtudakolom hogy hova lenne, mondok rá egy árat és ha azt előre kifizetik akkor elviszem. Különben gyalog/taxival/busszal amivel akarnak. Gyakran meglepődnek hogy nem viszem haza ingyé seggüket a Mecsekre +20km kitérővel. :DDD

    "Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Új hozzászólás Aktív témák