Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • saguaro

    tag

    válasz dragonfx #40715 üzenetére

    7.4l a gyári adatod, ami 100-200.000km után ugyanazon feltételek mellett kb 7.2-re csökken.
    Ez átlag. LTK, max 90-el, végig 5.-be, lendületből előzve simán 7 liter alatt lehet tartani.

    Passat 1450kg üresen.
    Gyári országúti fogyi 7.9liter, ez hihető, ez alá nem igazán tudom levinni, pláne úgy, hogy sokat nem is megyek csak és kizárólag országúton. Viszont a gyári városi fogyi 14.9, ami simán kamu. Végig benyomott klíma mellett is eljárok BP-n 12 literből, úgy, hogy a lábam a városból ki se teszem. És nem úgy, hogy én váltok fel 1200-nál, hanem ahogy az automata felvált 2000-2500 között. Ugye alapból én csak nyomom a gázt, ő vált. És még így is 99%-ban a lámpánál első vagyok. Nem kell csúsztatni a kuplungot, meg közbe szúrni egy kettest, ezzel hasznos időt nyerek, bár aki 1-esben 40-ig kihúzatja mellettem, az elmegy, de olyan őrült kevés van szerencsére. Vagy előbb utóbb felmászik valamelyik fára.

    Illetve nekem a gyári gyorsulási adatom 7.8. E36 325i-nek 8.0, E39-nek 8.1 kézivel, 8.9 automatával. :)

    megbocsájtom látom nemrég regeltél nem tod kivle állsz le versenyzeni
    Ezt most azt hiszem nem értem. Nem akarok én senkivel versenyezni. :N milomi akar mindig 0-100-as rajtot lenyomni.

    [ Szerkesztve ]

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz dragonfx #40715 üzenetére

    tán meg kéne tanulni normálisan vezetni. :U

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Aktív témák