Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fazka

    csendes tag

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem pár dologban. Szerintetek milyen ez a konfig? mit lehetne olcsóbbra cserélni amit annyira nem lehetne kihasználni?

    1. Mire fogod használni a gépet?

    Játékra , mostani címekre pl: Gta V , Witcher 3 , Far cry 4

    cél hogy szaggatás nélkül menjenek a játékok vállalható minőségben. (nem akarom túl húzni a procit)

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?

    Monitor, egér , billentyűzet, hangfal, optikai meghajtó

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Ezt a konfigot raktam össze:

    AMD cuccoknál maradtam és próbáltam a lehető legolcsóbbat keresni , kivéve video kari meg processzor aminél úgy voltam hogy lehet drágább, mit gondoltok? Esetleg tudtok ezekhez más cuccot ami olcsóbb és kb ugyan olyan teljesítményt nyújt?

    alaplap: asus m5a99x evo r2.0 - 33k
    processzor : AMD FX 8320 - 42k
    videokártya: Gigabyte R9 270X OC 2GB - 55k VAGY Gigabyte R9 270 2GB DDR5 -49k (néztem egy olcsóbbat, nagy különbség van a kettő között?)
    memóriakártya: 2xCorsair 4GB DDR3 CMZ4GX3M1A1600C9 Vengeance - 18k
    merevlemez: ide nekem 1TB elég lenne olyan 10k körüli merevlemezt keresek ami jól működik
    SSD: nem akarok ssd-t.
    Táp: Aerocool Strike-X Army 500W EN53008 - 17k (elég lenne 500W ? táphoz nagyon nem értek :'( )
    Gépház: Cooler Master Elite Knight 350 RC-K350 - 10k
    Hűtés: itt is 10k körül keresnék jó hűtést

    4. Mennyi a kereted rá?

    150k- 170k

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol?

    1280x1024

    [ Szerkesztve ]

  • Fazka

    csendes tag

    válasz membrandj #91803 üzenetére

    Köszönöm gyors válaszod! :DD

    inkább maradnék az amd-s megoldásnál de meggondolom az intel-t , az alaplap amit írtam (asus m5a99x evo r2.0) és az asus m5a97 r2.0 mi a különbség? Én csak annyit tudtam kivenni hogy nem lehet SLI meg Crossfire-be nyomni. Asus m5a97 r2.0 olcsóbb - 24k.

    videókártyából is találtam még eggyet az eggyik kicsit olcsóbb mint az x-es verzió ennél mi a különbség? :F Gigabyte R9 270 2GB DDR5 OC GV-R927OC-

    SSD-ből mekkorát illik venni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák