Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterbobo

    újonc

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy asztali konfigot. Kb. 8 éve lemaradtam a számítástechnika világában. Ez azt jelenti, hogy addig magamnak állítottam össze a konfigokat. Általában mindig az volt a cél, hogy az aktuális FPS játékok menjenek rajta, és 3 évig jó legyen még. Ebből, persze, mindig az lett, hogy 5-6 évig "jó" volt mindenféle bővítés nélkül.

    Lövésem nincs, hogy most milyen alaplapok a nyerők, milyen csatlakozási lehetőségek vannak rajta, mi számít jó videókártyának, mennyi memóriával bír a standard VGA, ki gyárt jó SSD-t,...

    Próbáltam okosodni a fórumon, a teszteken, de egyszerűbb, ha megkérdezlek benneteket.

    A mostanival az az elvárásom, hogy
    - még minimum 3 évig jó legyen
    - 120 GB-os SSD
    - menjenek rajta a komolyabb játékok (tudom, felbontástól is függ)
    - HDMI kimenet (aztán itt meg is állt a tudományom, mert nem tudom, hogy milyen inputok, outputok vannak még az alaplapon, mi az általános)
    - SATA2-es csati van még ezeken? (ha nincs, akkor külső USB-s rack-kel megoldható a régi vinyók tartalmának áthozása?)
    - könnyen szerelhető, vinyó, memória szempontjából bővíthető, csendes, megfelelően hűtött ház, jó táp

    Szóval,
    - alaplap
    - VGA
    - memória
    - SSD
    - ház

    -re várom tőletek a konfigokat. Ha lehet, akkor egy minimum, egy közepes és egy "ettől nem kell jobb neked" konfigot "állítsatok össze" nekem.

    Előre is köszönöm mindenkinek a szakértő válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák