Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XXArcAngelXX

    tag

    Helló mindenki!

    A véleményeteket kérném ki a következő konfigról: játékra lesz, saját szerelési és egyéb tapasztalat nulla és az alkatrészek már meg vannak, mivel időbeli és egyéb tényezők miatt lecsúsztam volna a vásárlásról. Más oldalakon darabokra szedtek hogy a konfig egy $Z@r, és nem fogok tudni jó minőségben fullos hd-n istentudjamennyi x istentudjamilyen felbontásban játszani. Monitor majd következő hónapban lesz, de azt se tudom hogy milyen monitort kellene majd venni hogy jó is legyen, esetleg hd is legyen meg később is jó legyen de max majd 60 000ft lenne rá szánva addig meg van kölcsön kicsi lg monitor. Lan partykra meg kissebb versenyekre járás lesz a fő szempont,.

    Monitorvételben, illetve abban kérnék tanácsot hogy később merre fejlesszek (februárban lesz 200 000ft egybe).

    UI: ehhez a konfighoz a negatív vagy a pozitív levegős hűtés a jobb?

    CPU : Intel i5 3570 3,4Ghz
     Alaplap: ASROCK Z77 Extreme 4
     VGA: GigaByte N760OC 4Gb DDR5 
    Memória: Kingston 8Gb 2400Mhz Beast
     HDD: Western Digital RED 1Tb
     SSD: Kingston HyperX 120Gb
     Táp: Cooler Master B700
     Ház: Cooler Master Storm Stryker 

    Előre is Köszönöm mindenkinek!

    Gábor

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

  • XXArcAngelXX

    tag

    Hello mindenki!

    Tudom off topik de a modding részen nem nagyon válaszolnak és ahogy nézem itt viszont pörög az információ A segítségeteket szeretném kérni. Buci21 kolegát is megkérdezve lett egy király konfigom és némi külcsínbeli változtatást szeretnék majd eszközölni rajta.. A következő a gép:

    CPU : Intel i5 3570 3,4Ghz
     Alaplap: ASROCK Z77 Extreme 4 
    VGA: GigaByte N760OC 4Gb DDR5 
    Memória: Kingston 8Gb 1600Mhz ( ez az egy dolog ami majd talán cserélek corsair-re.)
    HDD: Western Digital RED 1Tb 
    SSD: Kingston HyperX 120Gb
     Táp: Cooler Master B700 
    Ház: Cooler Master Storm Stryker 

    Tudom hogy nem egy nagy cucc de szeretném egy kicsit átalakítani mert Lanparty vándorlásra lesz a gép.

    Először is nem nagyon értek a gép szereléshez, tapasztalatom gyakorlatilag nulla eddig konzolos voltam.
    A házban lévő ventillátorokat szeretném kicserélni (4 darab: 2x120, 1x140, 1x200) vörös leddel világítóra, a házba épített fan kontroller ezeket szépen kezelni is tudja. Valami megbízható jó márka kellene ami lehetőleg halk. Milyet ajánlotok?
    Aki összerakta a gépem az nem nagyon törődött azzal hogy hogyan állnak a kábelek, lóvét kifizettem és jöttem, ennyi elég is . Viszont szeretném majd a kábelmennyiséget kiváltani egy jó moduláris táppal illetve előre harisnyázott kábelekkel. Maga a ház fehér, néhol feketével megszakítva, rácsok porszűrők feketék, alkattrészek is fekete vagy nagyon sötét barna(majdnem fekete)színben készültek. A ventik világítása pedig vörös lenne. Ezt a három színt szeretném variálni (fehér, fekete, vörös).

    Szolnoki vagyok és keresnék olyan illetőt aki segítene, ha arról van szó nem ingyen kérném. Ha kell maj teszek fel képeket is.

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

  • XXArcAngelXX

    tag

    válasz membrandj #53055 üzenetére

    A proci az sima, nem K jelű. A gépvásárlás most így sikerült. Esetleges továbbfejlesztésre majd február végén lesz 200 k egybe. Első izom gépem. A húzgálással majd később akarok foglalkozni.

    Moduláris táp + Ventik + kábelek = 75-85 ezer lesz rá.

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

  • XXArcAngelXX

    tag

    válasz #98593280 #53059 üzenetére

    Mint írtam kezdő vagyok. Annyira jól nézne ki a fehér ház , fekete alkatrészekkel és vörös ledes ventikkel. Akkor ledesben nem is találok olyat ami halk/hatékony? Van esetleg valami olyan márka ami gyárt az említett méretekben bitangjó de átlátszó ventillátorokat? Mert gondolom azoknak meg köré lehet tenni a led szalagot. Bár annak a szerelésére nem is találtam semmi segítséget. Van olyan hely ahol tetszés szerinti molex/sata/akármilyen csatlakozókat lehet venni amik már harisnyázottak?

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

  • XXArcAngelXX

    tag

    válasz #98593280 #53075 üzenetére

    Egye fene megfogadom a tanácsod nem nagyon bántom a gyári hűtést. A két világító ventit átszerelem előre, mert most a 90 fokban elforgatható két drive bay oldalra néz. Legfeljebb majd a kábelek lesznek vörösek és mivel a ventik fehéren világítanak fehér lesz a világítás

    Honnan fogom tudni hogy milyen kábelek kellenek majd a gépbe? Csinálok fotót és megmondják?

    Milyen moduláris tápot ajánlanál max 50 000ft-ig aminből egyáltalán nem lóg ki kábel csak amit én belecsatlakoztatok, lehet max 1000W-os is mert majd a későbbi esetleges cserére, bővítésre is gondolni szeretnék?

    Mit jelent az hogy egy venti molexes vagy pvm-es?

    Érdemes a házba alulra az ssd rack helyére egy befújó ventit tenni még vagy az csak bekavar?

    Az i5 3570(szorzózáras) saját hűtője helyett tudnál ajánlani valami jót?

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

  • XXArcAngelXX

    tag

    Sziasztok!

    Kollégám az anyósának szeretne gépet venni. Felhasználás: net, skype, max youtube. A keret 40000 ft. Csak a gépház és ami bele való. Monitor, pocok, klaviatúra, webkamera van. Mit ajànlotok?

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

  • XXArcAngelXX

    tag

    válasz Zsivaagoo #67574 üzenetére

    Jólvan akkor kifaggatom részletesen a kolegát. Lehet hogy a ház, talán vinyó az még jó.

    The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

Új hozzászólás Aktív témák