Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz herrkoser #72631 üzenetére

    Nagyon jól gondolod, veszel egy külső dvd írót és kész amikor használod bedugod amikor meg nem mehet a fiókba. Nincs rajta mert szinte senki nem használja már, köztük én sem évek óta, nem is látom értelmét, ott vannak a nagy kapacitású hdd-k akár 2.5"-s méretben egy külső házban mindenhová elég. Oprendszert én évek óta pendrive-ról telepítek Rufus-al, ez a leggyorsabb és legjobb.

    Én még nem találkoztam olyan bolti kábelezéssel ami az én mércémnek jó lett volna, vannak szépek de nem az igazi, kivétel nélkül mindet átkábeleztem. Nem nagy durranás a procit betenni, nem kell kapkodni csak szép óvatosan és van képi illusztráció is, mindennek megvan a maga helye és rá is van írva, egyszer el kell kezdeni, nekem se mutatta meg senki annak idején egyszerűen rászántam magam mert olcsóbb ha magadnak rakod össze. Ha volt LEGO-d gyerekkorodban akkor gyerekjáték. Van jelölés a cpu-n és a lapon is, intelnél "lehetetlen" fordítva belerakni, bár volt már rá példa de ahoz nagyon sügérnek és vakkígyónak kell lenni.

    cpu install

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák