Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balpis

    őstag

    válasz #11302912 #2097 üzenetére

    azért túl sok hibernálást nem tudom, neked elbír-e naked. (egyébként onnan is gyorsabban visszajön, de persze nem annyival, mint egy újraindításnál). A felhasználói programok (pl. office, PS, stb. szintén gyorsabban indulna.
    Egyébként nekem sincs - egyelőre.... Inkább több memória.
    Én otthon nem szoktam hibernálni, a munkahelyi gépemet egy időben gyakran, de 2-3 alkalom után általában szétesik, s vagy nem indul, vagy belassul. Igaz, itt rengeteg különböző alkalmazás fut párhuzamosan. AZ "altatást" jobban bírja valamivel, de azt is 2-3 naponta le kell egyszer lőni.
    Igaz, én még XP-t használok a munkához.

    Monitor: azért más a képminőség 23"-on, fullHD-ban, mint 17"-on 1024*768-ban...
    Na meg ha dolgozol rajta - képek, táblázatok -, akkor még a nagyobb is kevés. Az irodában 2* 19" van, gyakran hiányzik egy harmadik.
    Otthon csak 21,5", de az már szinte kevés pl. lightroom vagy CaptureNX futtatásához.

    ha fája nyakad, ülj picit távolabb. Moziba se jó az első sorba ülni :)

    (#2096) Handral: az irodát jól átverték ezzel a konfiggal. Workstation gépnek kivehetik belőle a VGA-t, sőt, feleennyibe kerülő H61-es alaplapot is tehetnének alá....
    Jól jársz vele! És később cserélhetsz benne CPU-t, akár 2500k vagy 2600k-ra, ha ez kevés lenne valamiért

    [ Szerkesztve ]

    notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

Új hozzászólás Aktív témák