Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz rasotamas #131951 üzenetére


    (#131951) rasotamas
    Hát tuningolni leginkább csak Z87/Z97 lapban fogsz, és úy tudom a H-s lapok nmem támogatták sosem az Intelnél. (B150-nél volt talán olyan az elején, hogy lehetett BCLK tuningot alkalmazni, de azt is hamar megszüntették)

    Én szerintem vagy a mostaniba egy i7-3770 (esetleg i7-2600, ha nagyon drága az előbbi), vagy i7-4770/4790 + egy sima lap (B85/H81/H97)
    És így egy 1070-nek szerintem nagyjából elég lenne, vagy minimális erőt hagya benne.


    (#132052) browing
    Annyira nem, kérdezz rá az ismertebb boltokban. Aqua, PCX, iPon

    Viszont telefont, tv-t, elektronikai eszközt, főleg PC-t a legrosszabb hitelre venni, szerintem nagy marhaság. Nagyon hamar elértéktelenednek.


    (#132077) barnajozsef
    Nem rossz, hibamentes használatot :C


    (#132099) katras
    Szia!

    A kicsi ITX kártyákra gondolsz?
    Erőben általában nincs gond velük, inkább a hűtés és a hang a kérdéses, ezt meg az adott kártya topikjában javaslom utána kérdezni, ott biztos van pár tulaj. :)
    Van amelyek egészen jók, de vanank köztük rosszabbak is.


    (#132100) G4m3b0y
    Szia!

    Mire kell? Mennyi a keret? Milyen házban lesz benne? Ill WiFi megoldható külső usb stick-el is.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák