Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gepzene

    csendes tag

    Üdv! Nem tuningra, pl. sima i5 4570 alá milyen deszkát érdemes venni, ha nekem fontosak azért olyan tulajdonságok is, amiket inkább a tuninglapoknál említenek? Ilyenek, mint: frankó VRM-ek, rendes hűtőbordák ott is, ahol inkább csak jól jön, perfekt kondik, fizikailag is erős lap, tartós foglalatok és aljzatok, "hiteles" szenzorok, stabilitás és bőséges tartalékok, semmi ésszerűtlen butítás (csak kiragadott példa: amikor nincs DVI). Ami fontos még: viszonylagos időtállóság nagy előny, tehát több sata3 és usb3, DisplayPort, általában bőséges csatlakozási lehetőség... ATX vagy mATX teljesen jó. Szeretem még, ha kellemes a szemnek az uefi setup, asszem az Asrocktól hánynom kell, ez van sajna. Meg persze jók a setupban a kényelmi (igazából alap-) funkciók, saját presetek mentése, jegyzetelés, ilyesmi...

    Ami egyáltalán nem fontos: nagy grafikára alkalmasság (sokáig az intel lesz, és ha kimondottan nem kezd zavarni a közös memória miatti esetleges sebességesés a munkában, akkor nem is kap sose dedikáltat, hacsak nem többmonitoros rendszer miatt), wifi, bt, fölös gombok, hdmi kimenet (dvi előnyben, a két csavar miatt), ps2 aljzat, rengeteg csatornás hang bonyolult beállításokkal (sose baj persze, ha jobb minőségű a hangchip, de a szokásos parasztvakítás még akkor is szánalmas). Azt hiszem ennyi.

    Összességében ugye nagyon jó minőségű nem Z87 alaplapot keresek kellemes szolgáltatásokkal, nyilván nem rossz ár/minőségaránnyal, és nem játékra.

    Megj.: a félkövér nem kiemelés, inkább a többi halvány, csak gondoltam, hátha így olvashatóbb

  • gepzene

    csendes tag

    válasz bluyoo #55351 üzenetére

    Köszönöm, és bocsánat a napi harmadikságért. Nagyon korrekt lap, és még rendesen olcsónak számít. Fura, valahogy sose találkoztam vele, pedig igen megnézem mostanában leendő gépem lehetséges alkotóelemeit. Gondolom nagyon a Saberekkel volt együtt, és így gondolkodás nélkül máshova néztem! :) Még egyszer köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák