Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    válasz bluyoo #56111 üzenetére

    bocsi telóról ment és félregépeltem :D csupasznak akart lenni... :DDD

    Nyilván nem HC gamer vagyok és nem egy 290X-hez hasonlítom,de az 5800K-val is eljátszom pár játékkal 1680x1050-ben mediumon,de attól sem halok meg ha csak 1280x1024 megy mediumon 60-70FPS-sel :) Ha meg nagyon nem jó akkor max Fater i5-ös konfigját átcsomagolom az én gépházamba az enyémet meg az övébe,mivel nem ért hozzá fel sem fog neki tűnni :DDD :DD ;]

    Akkor ez általánosan igaz bármilyen új platform megjelenik Intel v AMD oldalon megéri kicsi várni a nagyobb kínálatra és az árak stabilizálódására. :)
    Fen egye meg hogy észrevettem azt a Gaming MSI-t ma már meglenne az Extreme6+ :D még pénteken megvehetném,de most úgy furdal hogy mi van ha a régi jó A85X-G65 szintjén lesz majd az ára (30K körül) és akkor meg bánnám a vételt..tudja a fene de egy alaplapváltáson sosem agyaltam ennyit még :DDD

    Pete:

    Most is van egy 5800K-m hozzá 2x4Gb HyperX Predator 2400Mhz a gép nagy része megvan csak alaplapot cserélnék,hogy később lehessen bővíteni és mert mostanit még most viszonylag jó áron el tudtam passzolni és mert a kiöregedett X-Fim után olyan lap kéne ami jó minőségű audio van.

    [ Szerkesztve ]

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Új hozzászólás Aktív témák