Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz bul07 #54884 üzenetére

    Egyetértek avval, hogy a közutasok élete forog kockán számtalanszor, de azért én humánusabb megoldást találnék ki az 5T betonmonstrum helyett, hiszen itt nem az a cél, hogy ilyen módon büntessen, mert valljuk be, nem szánt szándékkal céltudatosan az utászok életére törnek azok akik balesetet szenvednek. Többnyire figyelmetlenség, fáradékonyság, vagy éppen M.R. szindróma, szóval nem biztos, hogy halált érdemelne bárki is, mert azért valljuk be, hogy egy ilyen 5T monstrummal szemben esélyed nem lenne. Gondolj csak bele... Mi lenne akkor, ha éppen a család hazafelé tartana egy nyaralásból és anyuka hátul ülne a gyerekkel vagy éppen gyerekekkel és apuka a fáradtság miatt bealudna jó pár másodpercre és bekövetkezne a tragédia. Szerintem inkább a megelőzésen, nem pedig az inhumánus megoldáson kellene gondolkodni a mérnököknek. Pl. azt is el tudnám képzelni, hogy ilyen mobil fekvőrendőröket (nem 50 cm magasakat, tehát értelmesen) raknának ki ott ahol a 60-as zóna kezdete van és az ütne akkorát, hogy felébredne ott mindenki... Tény, hogy kamion esetében kevésbé lehet hatékony, de azért szerintem ők is megéreznék.
    Félre ne érts, nem ellened szól :R

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák