Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz tbs #214 üzenetére

    tesóóóóó, én az ilyenek után szoktam menni és szépen elmagyarázni neki, hogy mindjárt eltöröm pár helyen a lábát és még a mentőben is rugdosni fogom (szép nyelv a magyar, használni kell)

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

  • szatocs

    őstag

    válasz tbs #214 üzenetére

    Nekem 2 éve volt forgalmi vizsgán - soha jobbkor... - , hogy váltok sávot, másik sávban előttem egy maruti 10 méterrel, jó mondom most váltok sávot akkor, van helyem. Hát mikor nézek holttérbe, és húzom át a kormányt, gyorsítva, hogy még véletlenül se miattam fékezzen az, aki mögöttem jön, előrenézek, és mit látok, valami nagyon gyorsan közeledik felém a maruti segge, fékezett az állatja, és mikor befordult a helyére, csak akkor rakta ki az indexet, meg előtte még csak nem is fékezett..., baze mondom, nem vagy semmi. Még jó, hogy az embereknek van egy ilyen kapcsoló az agyában, hogy hatalmas stresszhelyzetben az idő mintha kitágulna:D Olyan volt az a fél másodperc, mintha vagy 5 lett volna, rendesen emlékszem, ahogy léptem a fékpedálra, jobb szemem sarkából már láttam, hogy az oktató is lépne rá, ha én nem lépek, meg ilyen lassítottban láttam az egészet:D:D Szóval imádom az olyanokat, akik megmutatják, jelzik a többinek, hogy most mire is kell számítani töle :((( Jó, hogy le akart állni, mert talált egy helyet magának két autó között, de ne ilyen állat legyen már, hogy amikor meglátja a helyet, akkor mutatja, hogy valamire készül - meg előte nem is fékez, hogy legalább én is lassítsak - sőt még akkor sem, hanem mikor már a kormányt fordítja, és már félig befordult, én meg alig bírom megfékezni mögötte a 60 - al menő toyota carinát, jó súlyban lévő, nem épp mai gyártmányú, abs és minden segítség nélküli autót, ráadásul pont a vizsgámon. De baj nem lett belőle, nulla hibaponttal mentem át elsőre:)

    Még az elején beszólt egyszer a vizsgabiztos, hogy ne csalogassam a gyalogosokat. Eh, nekik volt elsőbbségük, meg már kiléptek, most menjek át rajtuk??

    [Szerkesztve]

    === Szatocs ===

Új hozzászólás Aktív témák