Hirdetés

Aktív témák

  • ati:)

    újonc

    Msi armor rx 570 4gb oc edition
    Az lenne a problémám hogy nagyon melegedik a gpu,amint elindítok egy játékot Pl.:Gta 5 rögtön fel ugrik 80-90 fok ra.
    De nagyon gyorsan felmegy 90 felé.
    Ahogy elindítok egy játékot rögtön elindul a venti 50% tól és olyan 2 másod percenkén egyre gyorsabban kezd menni még elnem éri a 100% os venit sebességet.
    Ujra pasztáztam meg minden de így is ezt csinálja.
    Maga a gpu hozzá ér a hűtés-hez mert a hűtőn látszik a paszta.
    Gépház az nem lehet gond mert gépház nélkül is ezt produkálja,meg próbáltam hűvösebb hejre vinni de akkor is ezt csinálja.
    A táp az szintén nem lehet probléma több tápal is kipróbáltam és ugyan ez.
    Az nekem az érdekes hogy rá engedtem a haven benchmarkot és 90 fok nál is a hőcső nem forro hanem langyos.
    Viszont azt tapasztaltam egyszer hogy amikor már kikapcsoltam a gépet és áramtalanítottam a gépet forró volt a hőcső.
    Ha 0% on megy a gpu akkor ilyen 29-35 fokos szokott lenni.
    Kipróbáltam azt hogy hajszárítóval fujtam kicsit a gpu és a hűtő érintkezésést és a hőcső forró lett.
    Szoval a hőcső nem lehet probléma.
    Én próbáltam már azt is hogy afterburner ben le és fel vettem a power limitet de semmi.
    Maga a kártya az jól működik mert azt az eredményt hozza amit kell neki,szépen viszi a játékokat.
    Használtan vettem a kártyát szoval nem tudom az elő életét.
    Ezt lehet valahogy orvosolni házilag vagy kuka?
    Mert szervízbe nem szeretném vinni mert akkor tuti annyiért csinálják amennyiért már veszek másikat(tapasztalat a helyi szervízektöl)
    Volt olyan is hogy ugy adták vissza a kártyát(nem ezt)hogy már else indult vele a gép.
    Gari nincs a gpu ra:(
    Annyi hogy az eggyik venti hol elkezd zörögni hol nem de tartja az rpm et.
    Egy i5 9400f mellet megy.
    Most pl. Fél moduláris 520w coolermaster tápal megy.

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz ati:) #1 üzenetére

    Üdv!

    Kérdezd meg a Azonnali VGA-s kérdések órája topikban vagy a VGA topikjában.

    Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topikot hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák