Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz #41133696 #764 üzenetére

    "Aztán az ingyenesek maximum a bönngészőkben vannak jelen" - Pont ez a lényeg. Nem nyitok mindenféle kiskaput az egész rendszeremen.

    (#763) twofatcat :
    "az Adguard program már előre szűr, el se jut a böngészőbe a reklám" - Tehát folyamat fogja az egész gépet. :) Oké, mai gépeknél már nem akkora érvágás. De azért nem egy ember panaszkodik ilyen vagy olyan okokból (lassulások, netkapcsolat gondok, ez nem megy az nem megy, fals riasztás hegyek, eltávolítás után is szemét hegyek amik galibát okoznak... stb.) a win alá telepített védelmek miatt. Nem beszélve pár nagyobb kutyát (pl. chrome, ff készítők, akik szerint szintén xarok ezek a védelmek, és folyamat foltozgatni kell a böngészőiket ilyenek miatt, ez emészti fel az erőforrásaik jó nagy részét)
    Mögöttem van huszon x év PC-zés, tudom mit csinálok. Pedig nem vagyok az a kimondottan jófiú aki csak a "tisztáson sétálgat". (Mikor pl. telepített AVG mellett bányászatra használják ismim gépét, vagy Avast mellet 856 fenyegetés vkinek Chrome topikban, vagy amiket tönkrevág szintén Avast... na...)

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák