Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz madgie #8405 üzenetére

    Meg ez a tipikus ködösítés, aki szeretne más szenzort látni az új Oly-ba az ebbe a megfogalmazásba egyből azt látja bele, hogy ez nem Pana szenzor, pedig közben ha figyelmesen olvasod azt se zárja ki, hogy ez akár mégis az. :DDD

    Ha meg nem Pana szenzor akkor meg nem értem mi oka lehet annak, hogy erről még nem beszélhetnek, ez így nekem sehogy se áll össze. :N

    Jelenleg két lehetőséget látok:

    Pana szenzor van benne csak azzal az apró csavarral, hogy ez a Pana legújabb fejlesztése, egy olyan új 16-os lapka ami jelenleg még egyetlen Pana vázba se került bele és most itt debütál az OM-D-ben. Az eddigiek láttán már ez is meglepne, de tegyük fel mégis sikerült ezt elérnie az Oly-nak, cserébe meg aláírt egy megállapodást miszerint erről addig nem beszélnek amíg ez a szenzor be nem kerül a következő Pana vázba is.
    Ez a legmeredekebb megfejtés amit most eltudok képzelni.

    A másik lehetőséget viszont sokkal valószínűbbnek látom, miszerint a GX1 szenzorát kapta.
    Ráadásul ezeket a képeket elnézve nekem így érzésre abszolút hihető, hogy ezt az Oly egy GX1 szenzorból facsarta ki.

    Akárhogy is lesz azt már most borítékolom, hogy ha egy dpr tesztben az egyik legközvetlenebb ellenfelével, a NEX-7 vetik majd össze akkor azzal szemben is szépen állja majd a sarat. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák