Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz Marseille199 #29241 üzenetére

    Mondod ezt nekem, aki a szembe futó kutyát is gyakran MF-el lövi meg? :U
    Nem is kérdéses, hogy a madárfotók nagy részét akár MF-el is simán meg lehet lőni.

    No de akkor itt felteszem a kérdést, elolvastad azt is amire reagáltam? Az illető jelenleg is E-520-ast használ 70-300-al és elsősorban azért szeretne váltani hogy AF-el jobban le tudja követni a gyorsan mozgó madarakat. No most ha valaki jobb követő AF-et szeretne akkor annak ha nem haragszol nem a 300-as Sonnárt fogom ajánlani első körben. :DDD

    Ha viszont megpróbálunk arra válaszolni amit kérdezett, akkor szerintem olyan nagy vita nem lesz közöttünk hogy a mirrorless gépek közül AF-ben előrelépést a jelenlegi felszereléséhez képest minimálisan egy G5 + 100-300 tudna jelenteni. És akkor még az is elsősorban S-AF-ben lesz jobb.

    A 7D-s példával meg csupán arra akartam rávezetni, hogy mikor kevés pénzből szeretne egy olyan megoldást amivel AF-el a gyorsan mozgó madarakat is profi módon le tudja majd követni akkor..
    Mondjuk úgy, hogy az elvárásai és a realitások nem feltétlen találkoznak. :)

Új hozzászólás Aktív témák