Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Énb Amway-eztem, még jó pár évvel ezelőtt. Ami tetszett, azok az előadások hangulata. Nekem nem jött be, mert nem voltam elég rámenős, és mindenki drágálta a termékeket. hiába mondtam, hogy a mosogató egy 4 tagú családnál is min. 1 évig elég, inkább megveszik 2 hetente a 300.-Ft-os sz@rt, mint évente az 1800.-Ft-os mosogatót. Ez sajnos a magyar mentalitás :( Azóta is használom pár termékét, mert minőségileg engem meggyőzött.
    Utána voltam egy magyar termékeket forgalmazó cégnél, a BJ Life-nél, ez a cég talán már meg is szünt. Literes szappant, tusfürdőt, stb. árultam 300-400.-Ft-ért, de akkor jött be a 100 forintos bolt, és akkor is drágálták a 300.-Ft-ot egy literes szappanra, mert a 100.-Ft-s boltban volt már 120-150.-Ft-ért kínai, török, stb. sz@r fél literes szappan.
    Szóval nehéz ügy, mert senki nem a minőséget, gazdaságosságot nézi, hanem a pillanatnyi kiadás összegét. Inkább megvesznek az emberek havi, vagy 2 hetente valamit 3-400.-Ft-ért a boltban, mint egy évre 2000.-Ft-ért egy ''házalótól'' :(((

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák