Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    válasz hajbel #804 üzenetére

    Lassan a végére érek én is úgy érzem, tehát már egész jó rálátásom van.
    Ez a videó egy trehány munka és vélemény. Rengeteg alaptalan marhaságot beszél az illető (amivel tulképpen magát járatja le) , én mégis egyet tudok érteni vele néhány dologban.
    Mégpedig:
    Van egy erős atmoja, de gyerekek, ez a játék már nem hátborzongató....még éjszaka se!!!
    Totálisan hiányolom belőle az első két rész idegleléseit és rendkívül nyomasztó helyszíneit. Azt hittem majd jönnek itt is, csak várni kell...de nem.
    Az "eldugott helyeken, kérdőjeles pontokon" tényleg semmi más nincs csak néhány lootolható hulla vagy láda, esetleg egy postcard/napló és néhány dög, sokszor még az se. Semmi titokzatosság és rejtélyesség nincs ezekben a kis kitérőkben, semmi fejtörő, pedig az előző részekben baromi jók voltak az ilyen "easter egg" jellegű szobák, lezárt, elhagyatott vágányok/alagutak. Vagy pl. a könyvtárból gyűjtögetős dlc nagyon beteg volt. :K Folyamatosan loholt mögöttünk a halál, itt ezt nem lehet érezni, inkább komfortos biztonságot és kiszámítható enemy-t tapasztaltam a játékban.
    Itt valahogy egysíkú az egész, indokolatlan hullák és mindenütt csak loop-olt texturák és szemét található. Az, hogy főleg a naplók és magnók adnak egy kis többlettartalmat, szerintem nagyon szegényes egy játékban. "Most játszani akarok vagy olvasni akarok? " Nem, mind1 :D
    Töltény szerintem is untig elég, egyszer se szenvedtem hiányt, a fegyverek pedig valóban szintén langyosak, különösebb izgalom nincs bennük, ki se lehet használni őket, kell egy hangtompi a lopakodáshoz és egy shoti a dögök ellen, azt kész. Nincs is mire lőni általában, de most komolyan. :U
    A HITBOX tényleg borzalmas!

    Ettől függetlenül ez is a metro univerzum része, örülök, hogy elkészítették, én élvezem a játékot, de sajnos RÉGEN MINDEN JOBB VOLT.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák