Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mimoza

    újonc

    Hello Én még uj vagyok a körben,de nekem is van egy 123,240D-m .Alig egy éve vetem és már bele nyomtam 45000 km-tert,nem tudom hol lehet rá olcso alkatrészet,bontotat vagy utángyártottat találni.Nem kelet egyéb fontos dolgot cserélnem csak egy olaj pumpát mert az sajna megálot menet közben,abolis csak bontotat vetem.Most ugy vagyok vele,hogy megjötek a hidegek és nem birom beinditani,meghaltak az izitoim és megöltem az aksit is.Vennék bele 4 db izitott de nem tudom hol és mijet mert nem nagyon ismerem a Mercit.Nem bontotam még Mercit de azér nehezen de kicseréltem rajta az olaj pumpát mert a szerelö árát elvite az auto mentö(50000ez 80km).Raktam bele 4 elektromos ablakemelöt,felfűthető első ülést.Raktam rá 15-ös alufelnit,most fényeztettem ujra az egész autot szép hofehére. Most mikor nagyábol elkezd"készülni"akkor el akarom adni,vagyis ugy mondva felcserélni egy 190-es re,de azt mondják akinek emlitetem mit akarok teni,hogy a 190-esek nem enyire megbizhatok.Sajna már a szivemhez nöt igy hát nem szivesen válnék meg töle,de késöb még enyi értéke sem lesz,nem tudom mijen nehéz vagy könyü hozzá alkatrészet találni.Azt tudom ha egy kerék csapágyat akarok cserélni ,ha én cserélem ki csak 5000ft-ba sem kerül.Máskép teljesen megbizhato auto meg vagyok elégedve vele,jo a fogyasztás,megy ha kel 140-et is,jol birja a hosszu utatt és a sok csomagot.Örülök,hogy találtam egy ilyen oldalt ahol valami okosat is megtudok a Merci-röl

  • mimoza

    újonc

    válasz Batman2 #1 üzenetére

    Kösz a tipet .Megtudtam,hogy soros izitoim vannak és hogy nincsenek is meghalva csak puszta érinkezés hiba,kiszetem öket és BERU Lengyel márka(0.97-es)megtakaritom öket és vissza fogom rakni,most még mig mennek adig had menjenek.Mikor vetem nem volt már benne szönyeg,én raktam bele.Nekem nem elöl ázik hanem a soför háta mögöt,de megtaláltam,hogy a tetö ablak kédere rossz.Valoban repedezett a kéder az ablak körül,de nincs megszakadva (még nem folyik be a viz).Az,hogy mijen a lemez rajta?hátt most cseréltem ball elsö sárvédöt,mikor levettem ,meglepi nem találtam rozsdát ott alata,le is kentem,hogy ne is legyen egy ideig.Elvitem festeni az egész autott,én készitettem elö es csak 1/2kg kitett tetünk rá meg a festés végén 2 kg lakot de jo is lett (nekem tetszik)
    Mit tudtok a viz pumpába lehete feljavito készletett kapni vagy csak egybe pumpát?Mitöl van az ,hogy mikor megálitom a motort meg szeretném nézni a vizszintett,leveszem a dugot ,akkor kidobja a vizett,számomra az furcsa nem hiszem hogy hengerfejes lenne mert,mikor kidugva inditom be nem jönnek buborékok a vizbe és igy megy miota megvettem.Én Sz.Sz.Mikloson lakom nem tudtok valahol közelbe valami merci bontot mert körül néznék

Új hozzászólás Aktív témák