Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anarkee

    csendes tag

    Sziasztok!
    kis segítséget szeretnék kérni.
    mostanában lenne esedékes újítanom 1 telefont, aminek a legfontosabb tulajdonságai a wifi, jó minőségű zenelejátszás, valamint jó( mobilhoz képest persze, szóval ami 1 átlag kis digitális fényképezőt helyettesíthet) minőségű fotókészítés.
    mondhatni szeretnék egy zenelejátszót, és fényképezőgépet egybesűrítő okostelefont.
    külön előny lenne a nagy kijelző, szóval főleg érintőképernyősök közül választanék, általános dolgokra, neten böngészés, e-mail intézés, néha 1-1 videó/kis filmnézés nagy unalomban, ilyesmikre.

    árat tekintve igazából több véleményt is meghallgatnék, mert ha valami igazán jó vétel, hosszú élettartamra, akkor kicsit hozzácsaphatok az árhoz, de az alapvető elképzelés a kártyafüggetlenül 80-max 100 kategória, nekem előfizetéssel lenne, ez kb 50-70-et jelent.

    szolgáltató kizárólag a pannon(most már telenor) jöhet szóba.

    kicsit tájékozódtam a témában, teszteket olvastam, néztem, de minden telefonnak volt valami gyenge pontja sajnos...túlárazás-képek-zene hármasból mindig volt valami az olvasott tesztekben :S

    első körben Nokia 5800, x6 , és 1-2 HTC jött számításba, de nyitott vagyok más ötletekre is

    előre is köszi mindenkinek.

  • anarkee

    csendes tag

    Hi, javaslatokat szeretnék kérni a következőben:
    van 1 nagyon jó csomagom amit kizárt, hogy lecserélnék, csak új készülékre lenne szükségem. a gond a következő: a szolgáltatóknál piszkosul magasak az árak, még számlás vásárlás esetén is ( pl van számlás készülékük ami 15 k-val drágább mint a hazai függetlenül áruló boltokban )
    szóval a lényeg az lenne, hogy szerintetek mi érné meg legjobban ? venni egy függetlentől, szolgáltatótól, esetleg külföldről, ismertek-e valami megbízható helyet, ahol a garancia nem probléma, stb.
    a készülék valószínűleg s8500 wave lesz, már előre félek az itthoni ártól nézegetve a többi telefont

    esetleg 1-2 tippet elfogadnék hasonló tudású telókról, hogy szerintetek melyik a jó vásár. ismétlem, a tarifacsomag az fix, hogy marad, szóval előfizu nem jöhet szóba

Aktív témák