Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz TFSi #64 üzenetére

    Láttam én is a videót, nem lett olyan rossz, megmondom őszintén rosszabbra számítottam. Azért nem húzta le a programot, mert egyrészt béta, ellentétben a Kasperskyvel, másrészt ha elolvasta az ESET honlapján hogy jelenleg mi nem működik megfelelően, akkor gyakorlatilag várhatott volna egy-két hónapot a videóval, de engedett a nyomásnak. Jelenlegi béta verzióban (ESS5) pont az újdonságok nem működnek még megfelelően (főleg a HIPS), így messzemenő következtetést nem lehet levonni a jelenlegi videókból. HIPS-re visszatérve, jelenleg úgy működik, hogy ha interaktívra van állítva, akkor minden légyfingra rákérdez (ez tetszett is lángúj bácsinak), ha automatán van, akkor egyetlen kérdést sem tesz fel, hiszen minden folyamatot engedélyez (szabályok menüpont üres). Ez a jövőben változni fog (következő béta build?), előre definiált szabályokat (rules) fog már tartalmazni a program (white list), ami ebben nem szerepel, arra előreláthatólag kérdezni fog.

    -----

    Inkább Comodo-fan, egyszerűen 10-15 perc alatt nem talált fogást mostanában a Norton termékeken, hála a felhőnek és a Letöltés Insightnak.

Új hozzászólás Aktív témák