Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • válasz blattida #34345 üzenetére

    Hali!

    Mindegyik ESETben, mindegy hogy NOD32 AV vagy ESS, amint bekapcsolnám a RVS védelmét, egyből BSOD és restart. Írtam mindkét cégnek, egymásra mutogatnak, előbb utóbb megunom a dolgot, aztán írok a sokak által látogatott szakmai "üzenőfalra", aztán akkor majd csipkedik magukat, hogy javítsák a hibát... ;]

    Az az érdekes, hogy a MCAffe-nál is ez volt amikor kipróbáltam, de persze nem használok McAffe-t. Ennek ellenére írtam az RVS-nek a hibáról, érdekes módon azt javították a következő buildben, az Eset ezek szerint nem érdekes számukra... :DDD

    Ez csak azért "kellemetlen" számomra, mert 5 gépes ESS liszenszem van, (5-en vettük nagy kedvezménnyel a liszenszet) abból egyedül én használok x64-es rendszert és ezért ESS mellett csak én nem tudom használni az RVS-t... :W

    Fire.

    UI: Ja és köszönöm a ZA vs. Private FW adott válaszod, illetve Narxis-nak is.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák