Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Szellem. #27026 üzenetére

    Még mindig az egyik legjobbnak tartom! Ez nem változik. Még tavaly ősszel mikor Win 7-re megjelent a G Data akkor okozott pár komolyabb problémát, akkor ismertem meg a ZAES-t és most januárban is okozott a G Data kisebb problémát így mivel nagyon tetszett a ZAES felraktam és itt ragadtam. A ZAES egy 64bites Kaspersky! :) Miért 64bites Kaspersky? A Kaspersky motorját használja, nagyon fejlett sandboxa van és kitűnő support. A HIPS se rossz, bár ez engem annyira nem érdekel. Ugya Kaspersky sandboxa még nem nagyon szereti a 64bitet.

    Ami nagyon tetszett, hogy pezseg az élet a fórumon, szegény G Data-nál nem láttam mást csak sok elégedetlen, a support hiányára panaszkodó usert, ez azért szomorú, de ettől még a program jó!

    Írtam pár hete a ZA fórumának abba a részébe ami feedback céljából van, hogy terjesszék ki a ForceField viselkedéselemzőjét offline részre is. Tehát ha van egy gyanús fájl pl. egy pendrive-on akkor jobb klikk Advanced scan-rá és magától futtatja egy virtuális térben ahol elemzi a viselkedését. És ma válaszoltak rá, hogy továbbítják a javaslatom a fejlesztőknek! Szóval hallgatnak a visszajelzésekre, elolvassák, megfontolják őket, ez nagyon tetszik!

    A G Data szignatúrában erősebb egy kicsit, de a Kaspersky is nagyon jó! Nem hiszem, hogy rossz cserét csináltam, van egy remek sandboxolt böngészőm, remek tűzfal(Zone Alarmot nem kell bemutatni ilyen szempontból, régi motoros) és egy jó antivírus. Nem akarom lecserélni semmire sem. Jobban fogja a gépet mint pl. egy Avira de nem annyira vészes és amúgy sincs tökéletes védelmi program, mindegyiknek van legalább egy hibája vagy hátránya, valamit valamiért! :)

    Megcsináltam a leak testet is, ha már úgyis regényt írtam akkor beteszem, lehetne jobb is, de engem nem komolyabban érdekel! Én mindig az egész programot nézem és értékelem, így van ez az av-comparatives teszteknél is.

    ZoneAlarm Extreme Security version:9.1.180.000

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

Aktív témák