Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz Ferdzsoo #152 üzenetére

    :K
    #128-ba is írta valaki. :DDD
    Ha crash-el a tömörítés alatt, akkor eséllyel korrupt lesz az adat. Mint amikor CRC errort kapunk egy Zip / Rar / akármi-nél. Lehet, hogy nem lesz az vagy lehet, hogy sosem futunk bele, de amíg nem fut le hiba nélkül, addig egy óriási random szopófaktort hordoz magában.
    Én régebb küzdöttem egy problémával, amikor az nvme ssd leállt ha a vga is terhelve volt. CP 2077-et toltam akkor és ha ott történt (töltőképernyőnél pl.), restart után elindítottam a játékot és azonnal kidobott hibaüzivel. Ha 10x próbáltam meg, akkor 10x dobott asztalra. Egészen addig, míg a beállításokat meg nem változtattam. Pl. levettem a felbontást. Úgy elsőre, hibátlanul ment. Majd visszaállítottam és akkor is. Utána lett világos, hogy olyankor egy hibás shader cache állomány szop@tott. Nem csinálta újra, hiszen már megvolt csak betöltötte és bele is állt. Amikor változtattam a beállításokon, akkor generálta újra.
    Szóval emiatt gyakorlatilag bárhol, bármikor belefuthatunk problémába. Sanszos, hogy messze nem ez a kizárólagos forrása a gondoknak, így nem is minden probléma megoldója, de amíg ez nem ok, addig igazán értelmetlen kínlódni. Nem mintha utána jóval több értelme lenne, de legalább ezt kiszűrjük. :DDD :DDD

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák