Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yoee74

    csendes újonc

    válasz yoee74 #2788 üzenetére

    Sikerült összerakni és beüzemelni, filter labdákat raktam bele, egyszerűbbnek mondjak a használatát kezdőknek. A szezonból hátralevő idő miatt sem akartam most belekezdeni a homokkal történő tanulásnak.

    Egyértelmű volt az összerakás, mondjuk megneztem előtte egy yt videót, biztos ami biztos. Nekem 32 mm-es csöves rendszerem van, az egyik kapott awab bilincset a pumpa és a szűrőház közötti összekötő cső szűrőház felőli részén masszívan meg kellett húznom, mert folyamatosan pisilt a cső. Nem mondom hogy brutálra húztam, de azt hittem, nem fogom tudni elerni hogy ne szivárogjon, de végül sikerült. A yt videóban a szivóág csatlakozása az előszűrőhöz a 32mm rendszer műanyag bilincsivel történt, hát nálam azt is cserélni kellett az awab bilincsre.
    Eddig kombi tabletta volt ag úszó bójaban, azt cserélnem kell sima klórra, mert azt írták, hogy csomósíthatja a szűrő labdákat.

    Azon gondolkodom, hogy a 32 mm-es szivo és a befújó atvezeteseket lecserelem 38mm-re, egyszerűbb kezelni azokat, és így a csöveket is lecserelem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák