Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz tdd587 #65 üzenetére

    Nyilván sokszor töltöttem vissza az állást, ez természetes...:)
    Tény, hogy sokat szívtam, de meg kell mondjam, ezt részben magamnak köszönhetem, részben meg pár dologban nem volt szerencsém. Az az ellenfél, amelyik a legtöbb gondot okozta/okozza, klackon fajjal indult. Nagy szerencséjére, elfoglalt egy csomó semleges barbár várost (ebben a játékban zömében ilyen fajt osztott a gép), és a throwing képességük miatt szívtam a legtöbbet. Az is ritka, hogy Warlord a gép (pláne ősmágussal párosítva). Nem volt szerencsém a varázslatokkal sem: se gyógyítás, se láthatatlanság, se repülés stb., de még egy egyszerű Guardian Wind-re is sokat kellett várnom (hálistennek távolsági fegyvereket használó egységekkel csak sokára jött). Azt a hibát is elkövettem, hogy beválasztottam az Artificer képességet: semmi hasznát nem vettem, ellenben jól jött volna még egy kék könyv. Ezen túlmenően, a városfejlesztésre és gyors varázslatkutatásra irányuló, defenzív stratégiám sem a legjobb ezen a fokozaton (sokkal több katonai egységet kellett volna legyártanom).
    Amúgy meg - engem legalábbis - kárpótol a sok szenvedésért az, amikor a félisten hősökkel szétrúgom mindenki hátsóját. :D

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák