Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bobsys #755 üzenetére

    A zemberek meg elhiszik, hidd el.. :(((

    A héten volt Katalin, már reggel hívtam édesanyám köszönteni, pillanatok alatt a szavamba vágott, nem is érdekelte, h névnapja van, olyan izgatott volt, alig tudta kimondani, h: -Naaaa, Te is átlépsz? Ugye? Azt kell, mert akkor lesz rendes nyugdíjad, kisfiam.
    Majdnem félrenyeltem, azt se tudtam hol kezdjem leszidni, h hogy lehet ennyire ××××× (nem mondtam semmit Rá, de éreztettem vele, h butaságot beszél). -Deee, hát mondták a TV-ben, h eltőzsdézik a pénzt, kisfiam hiszen Matolcsy azt mondja vissza kell lépni, az a jó, azt kell csinálni. Akkor lesz nyugdíjad.
    Tudom, h édesanyám mennyire analfabéta gazdaságból (mint a zemberek 80-90%-a), tudom, h nagy Fideszes, pontosabban az a tipikus orbánviktorozós fajta, aki buszokkal meg zászlókkal megy Fidesz nagygyűlésekre énekelni, meg tapsolni. :((
    Ha nem 200km lett volna köztünk, meg nem az anyám lenne, komolyan mondom, pofán b×sztam volna, h térjen már észhez. Hihetetlen. :((( :O
    Majd hazamegyek, levezetem neki, h hogy áll a költségvetés, miért nem jó így ebben a formában ez az egykulcsos adó, meg mire fog elmenni 2-3 év alatt a ~3ezer milliárd, meg 30 év múlva mennyire kevés lesz az akkori állami nyugdíj.
    Csak sajnos félek tőle, h nem fogja megérteni, mert minden magyar atyja, Orbánbasi szent és sérthetetlen, rosszat nem akarna. :( :W

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák