Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solidsnake

    csendes tag

    Véleményem 5 hónap használat után a Logitech Z906-ról:
    A rendszer optikai kábellel van csatlakoztatva plazma tv-hez, kizárólag film nézéshez és játékhoz vettem.
    5 hónap mindennapos használat után maximálisan elégedett vagyok a szettel, a THX minősítés nem reklám, elég szigorú minőségi követelményeknek kell megfelelni egy hangszórónak ahhoz hogy meg kapja ezt a minősítést.Dinamikus, tiszta hangzás (viszonylag alacsony hangerőn is), méreteihez képest lehengerlő teljesítmény. Aki eddig hallotta, látta nálam a rendszert elismerően nyilatkozott, a belépő szintű házimozi erősítő+hangfal szettekkel simán föl veszi a versenyt, sőt!! A kompakt házi mozi szetteket körökkel veri hangzásban.
    A design-t nagyon el találták nekem sokkal jobban tetszik mint a Z5500, de hát ízlések és pofonok.Kompakt, kis helyet foglal szinte bele simul a környezetbe (a napplainkban használom). A két háttér sugárzo Vogel's vlb 500 konzollal van a falra szerelve.(2700Huf volt a Tescoban egy pár).
    A melegedésről: 4-5 óra folyamatos használat után meleg a mélynyomó hátulja ez tény,de semmi extra, semmiképp nem zavaró, a hangzást nem befolyásolja.
    A távirányító kicsi, jól kezelhető, a célnak teljesen meg felel.
    Ha valaki vásárlás előtt áll és kérdése van szívesen válaszolok, ha valaki hezitál a Z5500 és a Z906 között én az utóbbira szavazok.

  • solidsnake

    csendes tag

    válasz Turbolada II #224 üzenetére

    Anno,mikor indult ez a fórum ezt írtad: "Várok minden hasznos észrevételt, tanácsot a Z906-os hangfalrendszerrel kapcsolatban." Utolsó hozzászólásaidról minden elmondható csak a hasznos nem.

Új hozzászólás Aktív témák