Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MunezXBK

    nagyúr

    válasz raczger #35936 üzenetére

    Q7 simán levillogta a yardot, az meg le is húzodott. :U

    Csajszi beparkolt, cirka 1.5m-t lógótt ki a kocsi. De fszán beálltam. Mondom ez a fsza parkolás? Ez itt jónak számít. :D

    Plusz folyamat dudálnak, mindegyiknek külön jelentése van!

  • Integrale

    veterán

    válasz raczger #35936 üzenetére

    Laktam Olaszorszagban, eleinte vicces volt, aztan amikor az 1-2 oras utak, a jobbratartas hianyabol adodo dugok miatt sokszor megduplazodtak, akkor baszott fel a kozlekedes, es ez meg csak Bologna es kornyeke volt.
    Mesz mesz, aztan villog mindegyiknek a veszvillogoja, allsz/araszolsz 20 percet, aztan mesz tovabb, az okot pedig nem latsz ra.
    Viszont az autopalyak szerkezetileg is elbaszottak, a lehajto es a felhajto nagyon kozel van egymashoz az esetek 90%-aban, emiatt is megy mindenki belsoben.
    Piroslampan nagyobb/forgalmasabb varosokban meg sem kell allni, ha igen addig dudalnak es mondjak a madonnat meg a dio cane-t, hogy ugyis atmesz.
    Egyszer majdnem el is basztak, az utca amiben laktam egyiranyu volt, na egy F150 egy iranyba ment, csak rossz oldalon ment be az utcaba, keresztul jott ketton is, nem szamitottam ra, hogy jon, kileptem ele, aztan megis jott. :D

    Rendor pirosnal felkapcsolta a szirenat, atment, majd lekapcsolta es nyomta tovabb 70-nel. Zebran siman ott hagyjak az autot elakadasjelzovel, sot, ha bekapcsoljak akkor gyakorlatilag barhol.
    Torinot es Romat erdemes elkerulni ilyen szempontbol.
    Biztositasi dijak nagyon durvak, olasz fonokombe belementek hatulrol, megrandult a nyaka 40e Euro, tehat ha galibat okozol, akkor elovesznek, hiaba olyan a kozlekedes amilyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Bad reklám is reklám too"

Új hozzászólás Aktív témák