Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz focvis #162296 üzenetére

    Szimplán csak küzdök a home office csodáival. Elég vicces, hogy míg az irodából nyomtam bármikor felugrottam napközben PH!-ra, persze most, hogy itthonról dolgozok nincs időm rá mert meeting meeting után (amit ugye eddig lerendeztünk egy 2 perces beszélgetéssel), IT cseszegetés, hogy mi nem meyg VPN-en, stb.

    Egyszerűen nem volt erőm... Cigi közben read only-ban átfutottam a hozzászólásokon aztán ennyi. Pénteken végre befejeztem a projekt undorító részét, visszatért belém az erő, meg én is ide. :DDD

    Hogy ON is legyek:
    Kerek egy hetem van felrakni a nyárikat (szögesek húsvét utáni első vasárnapig használhatóak), de még mindig nincs felnim. :( Van egy ilyen bebuzulásom, hogy gyári kell de használtan nem találok, az új szett 800€ a Lexustól. Szóval most megy a filózás, hogy leszedessem a gyári aluról a téliket, tetessem fel a nyárikat, aztán vegyek télen valami olcsóbb utángyártottat, vagy hagyjam a mostani gyárin a téliket és vegyem meg a vatta új Fuyu-t, vagy nézzek hasonlóan rohadt drágán valami O.Z. vagy Enkei alut. :U

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák