Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz viharhozo #76909 üzenetére

    Én első sorban árról beszéltem, nem arról mi lesz a gaming piaccal. És itt csak ismételni tudom önmagam.
    "Ezt 2018ban már megéltük 2*MSRP árról estünk be MSRP -30%ra. Illetve az alá. Én pl MSRP -30%on vettem meg az 1070TImet." Jelzem itt még, hogy a jelenlegi crypto boomig nem is feljebb az ára.
    És akkor nem az volt pl, hogy hopp volt nincs ETH bányászat.

    "Ott kellene lenni 25-35-40 millios pluszkeresletnek, ha az arak normalizalodnak."

    Még alapvető gamingnél jóval fontosabb esetekben sincs ez így. Amit megszoksz az döntő. Még akkor is ha nincs helyettesítő termék. De itt van. Ha vki átszokott a stadia/now... vonalra az nehezen fog visszajönni. Aki átment PS/X vonalra az detto. Hogy a mobil vonalat ne említsem. És itt persze van egy réteg aki emiatt elengedte és helyette "biciklizik".

    "Nyilvan a magukat mar tobbszorosen kitermelt kartyaktol adott esetben fillerekert is megvalnak majd."

    Ez 400+karis rigeknél nem érzelmi téma. Mégis mit csináljon vele? Örizgesse? Eladja amennyiért tudja. Max ha 1hónapja vette és nem 1éve akkor egy pillanatra fáj.

    @Jinxb1rd
    Jelenleg még mindig masszívan hoz a bánya. Én nem várok nagy rigeket bontódni amíg ez így van hude nagy besést nem várok. Mondjuk a 800Ks 3080aknak vége.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák