Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz soma165 #764 üzenetére

    A 3Ds filmek az MKV-ba úgy vannak bekódolva hogy felezik a szélességet vagyis a film kétszer van benne, szemenként külön.
    Tök mindegy hanyas HDMId van vagy lesz.
    Fogod a lejátszót (vagy PCn KMplayert, BSplayert stb) lejátszod vele a filmet.
    Ha tudja a kodeket amivel a film be van kódolva akkor ki fogja rakni, egymás mellett a két képet.
    Ekkor a TV menüjében bekapcsolod a 3Dt, a módok között meg az egymás melletti képet.
    Vagyis a TV csinál 3Dt, nem a lejátszó.
    Az 1.4es HDMI csak arra kell hogy "tudassa" a TVvel hogy milyen 3Ds módba kapcsoljon, vagyis ne neked kelljen menüből kiválasztani.

    Harmincnál is több szinkronos 3Ds mkv filmem van jelenleg, MIND egymás melletti kép kódolású. Vagyis amelyik TV ezt a módot tudja, az le tudja játszani mindet.

    Amúgy a polarizációs technológia nagyon jó, az LCDk eddig mind crosstalkosak voltak de ez az LG nekem is tetszett.

    Amúgy Samu 50C7000-em van, volt Braviám is de utáltam. Filmezésre a plazma a jó :P
    De crosstalkban az LW4500 lenyomja a TVm, ami jobb nála az a DLPs projektorok illetve a Pana VT20/30.
    Szal 3Ds játékokra (Crysis 2, Killzone 3, GT5, Motostorm Apocalypse) jelenleg ez A legjobb TV.
    Input lagja mondjuk lehet zavaró, de a játékokhoz (az MKVkkal ellentétben) KELL a HDMI 1.4.
    Amúgy tesztekben 36ms input lagot mértek, ez kicsit tényleg sok de nem annyira.
    (az én plazmámnak 20, és 15nél kevesebbet LEHETETLEN elérni mert itt meg KELL lennie az egész képnek mielőtt kirakja az LCD (vagy plazma) ellentétben a CRTk soronkénti pásztázásával ahol már akkor elkezdheti kirakni a képet mikor az első sort megkapja a TV ... teccikérteni? ;] )

    [ Szerkesztve ]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • zippofcy

    senior tag

    válasz soma165 #764 üzenetére

    Dupla

    [ Szerkesztve ]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák