Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz torma1981 #80070 üzenetére

    Igen, drága, ez tény! Ezt elismerem.sajnos, sajnos nagyon drága. Pár éve még az LCD tvken is folyt a labda egy focimeccsen, itt is valószínű, hogy fejleszteni fogják ezt a részét, főleg, hogy most már több gyártó is belépett a piacra. Talán az árak is elindulnak lefelé. Bár így, hogy mindenki az LGtől veszi a panelt......? A képe gyönyörű, a színek lefolynak a képernyőről, a legjobb lcd is egy fakó valami mellette. Meg azért most már 3-4 száz között van az induló ára, pár éve még millió körül volt a legolcsóbb. Az LCD olyan, amilyen. Ezt lehet venni, nincs alternatíva a kispénzű embereknek, mint én is. Bár, ha tehetném se vennék 500.000ért lcd tvt. Pár éve vettem egyet 220.000ért szombaton, vasárnap reggel vissza vittem, szerencsémre vissza is vették. Akkor még akkora vacak volt, hogy annyi pénzért nem voltam hajlandó azt a fakó, mosott, zajos képet nézni. Most is, mintha a fogamat húzták volna, hogy ezt a 150.000 ki kellett fizetnem. Tisztában kell lenni vele mit veszel és akkor nincs akkora csalódás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák