Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisi

    aktív tag

    válasz fape #67 üzenetére

    Tiszta gáz most az uk szállítás..
    Próbálok helyi anyagokból összehozni valamit, de siralmas...
    Helyi (angol cégtől) csak a cső annyi, mint az egész cucc lett volna a lengyel raktárból.
    Ebay-ról még összeszedhető a cső, és a táp is külön külön, de lutri, hogy egyben ideér e vajon...
    Valami aluprofilos szerkezeten gondolkodom, ha már ez a lehetőség marad, akkor legyen legalább egy 600x800, vagy 1000-es munkaterület, A tárgyasztalnak vakolaterősítő fémhálót gondoltam, kb olyan 10x5mm-es szemekkel van itt, fillérekért(kb 4000huf egy 2500x700 as darab, ami galvanizált.)
    Alu profil a BR , kb 2900huf+fa egy méter, az szerintem nem túl vészes. a tárgyasztal magasság állításán acél 12es menetesszárat gondoltam, 4 darabot, amit kis lánckerékkel, és lánccal kötök össze, ez kb 15khuf lenne..
    A tárgyasztalt gondoltam zártszelvényből, ehhez hozzá lehetne a rácsot hegeszteni co-val, a meneteszárakhoz meg menetesszár toldó anyát hegesztenék hozzá, az kb 30mm hosszú, jobb lenne mint a normál anya.

    Kérdés, hogy a füstelszívást ilyen módon el tudja e látni egy 100mm es alu flexi csőre illeszthető ventillátor? Valami ilyesmire gondoltam, ez kb 180m3 per óra kapacitású.

Új hozzászólás Aktív témák