Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Lajti #45441 üzenetére

    Minden megy, megveszem, összerakom, kiélvezem eladom, amit bukom rajt úgy tekintek rá hogy az a szórakozásom költsége, mintha elmentem volna egy színházba vagy moziba, persze oda is járok de a legora is így tekintek. Számomra nem befektetés hanem játék, megvárni meg nincs időm hogy felmenjen az ára mert jönnek az újabb készletek, tele a padlás bontatlan szettekkel, a hely pedig szűkös. Most megtelt a vitrin jön az eladás, ha újra megtelik ismét ez lesz a sorsuk. Kivéve pár készletet, Ecto-1 bár azt is eladtam már egyszer, Home Alone, Titanic, mert ezek a felnőtté válásom és gyermekkorom szerves részét képezték és képezik, illetve azokat a szetteket se adom el amiket ajándékba kaptam, vagy ajándékba adtam és itt tároljuk, azoknak meg elvi okai vannak, de minden egyéb más szabad préda. Persze relatív hogy bukom egy készleten vagy sem, van amit nagyon jó áron vettem és vannak amihez promo terméket kaptam és már azt is eladtam, így ha számolok egy kicsit szerintem jelenleg nullán vagyok, nem is kerestem de nem is buktam.

Új hozzászólás Aktív témák