Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pat

    tag

    válasz fefo1 #2021 üzenetére

    hali. hát sajna azzal a táppal tényleg nem nagyon lehet mit csinálni, ugyanis elég gyenge hatásfokkal rendelkezik, szal ha nem kap megfelelő hűtést,ami ugye zajos, akkor megfő :((( a befeléfordítás nem hiszem h joo ötlet, hiszen akkor a többi ventinek kell ki szívni a táp hőjét, én is próbáltam már egy aerocool táppal, sőt régi gépben raktam már a ház elejébe/aljába fordított ventikkel szivacsokra rá résnyit nyitott házoldallappal, de nem lett igazán jobb, a parafa az jó h bene van, és ha már benne van akkor lehet hogy mehet rá szivacs mivel már a parafátol sem tud maga a ház hűteni, hiszen a parafa is hőszigetel gondolom valamenyit, próbáld ki, ha van szivcsod mindenképp, aztán kidrül. de csodát ne várj :) a táp a leghangosabb cucc a gépedben?

    ho most látom megelőztek :R és így van, én is már magától a codegány szótol is féle hogy elszáll minden.. és tényleg lehet 10 alat kapni egy jó minőségi sokkal jobb hatásfukó tápot lsd chieftek fsp, lehetőleg olyat amiben egy db 12 es venti van.. 300 watt meg elég, nem kell hinni a sok baromsának, hogy minimum 500 watt :W főleg hogy egy 300as code.. meg egy 300as mondjuk fsp ég és föld

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák