Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz tenaijo #66625 üzenetére

    Azért az elég megoszló, hogy ki teszi tönkre a játékot!!!
    A toxic ? Amit egy chat letiltással megtudsz oldani, vagy ha van egy kis eszed, akkor már játék elejétől kezdve le van tiltva, "és probléma nem is volt"....
    Vagy az, aki miatt toxic valaki(k)?
    A machmaker csak arra tesz rá, hogy nem 5V5-ben megy a játék elég sűrűn.

    Engem nem zavar egy Toxic 20killes (mivel nem látom), ha lehozza a játékot úgy, hogy a csapatban lévő a 0/10-nek folyamat ugat.

    Egyébként a solo rankedben is a duo-t rég be kellett volna szüntetni, nem csak a higheloban, a legtöbb esetben inkább árt, mint sem segít!
    A 0/10 legalább egyformán gyűlöli mindenki, de ha premade.... (és 2x 0/10 :DDD )

    Battlenet: Grimm#22690

  • Callisto

    őstag

    válasz tenaijo #66625 üzenetére

    Nem. Vesztésre álló team-en sem megy ha a meccs közel kiegyenlített, de még akkor sem megy ha nem annyira, viszont nem csinálnak marhaságot az emberek és teamként jjátszanak. Én ezt írtam és erről is beszélek. A toxikusságot nagyban növelik az olyan társak akiknek még nincs tapasztalata (erről ők nem tehetnek, de a Riot igen) vagy nem hajlandók vagy tudnak teamként játszani. Erről pedig bizony a Riot nagy mértékben tehet . Fel kéne ébredni.
    Az ide vonatkozó összefüggés pszichológia és társadalmi megfigyelések, illetve tények által bizonyított és létező jelenség. Ez általános dolog és nem csak a LoL-ra vagy játékokra vonatkoztatható.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák