Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #61844 üzenetére

    Ezen nem kell meglepődni szerintem, az emberek 90%-a minimum lenézi a saját elo-ja alatti játékosokat. Ahogy megvan gold4 már fikázza a béna silvereseket, de a platinás lenézi őt, a diamond pedig a platinát és így tovább. Ráadásul ebben van valami, hogy vannak jó micro és jó macro játékosok. Ha egyikben kiemelkedő vagy az részben tudja ellensúlyozni a másikból adódó hiányosságot. Viszont hiába jó macro-ban az ember, ha cserébe nem tud saját lane-jén kiemelkedni, és bár objektívre megy, szépen mozog a csapattal, elég ha nincs több kill-je mint elvárnák, máris ő a hibás mindenért, onnan pedig (elo függetlenül) zuhan a csapatmorál és megy a szájtépés, vereség. Bezzeg aki jó microban, szedi a killeket, de nem képes csapatjátékosként játszani, az pont hogy így szidja a többieket, holott ő inkább a hibás. (mindenki solo carry akar lenni, mert az menő... csapatjáték lenne ez amúgy)

    Amúgy egyik "kedvencem" mikor a nagy high elo játékosok smurf-ölnek, kis accot húznak, és fikázzák a csapattársaikat milyen bénák. Hát még jó hogy más szinten játszanak, nem véletlen vannak több divízióval lejjebb. Inkább az a gáz, ha valakinek ennyi a boldogság, hogy saját elo-ján már nem megy úgy a játék ahogy szeretné és akkor kisebb elo-n fényezi az ego-ját.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • kistusik

    tag

    válasz Yodamest #61844 üzenetére

    Hát ez az. Amióta bejött iron, azota kicsit máshogy alakulnak a divizio erőviszonyok. Mondjuk ha kiszámolod, akkor a mostani G4 az a régi G3 szoval olyan nagy eltolódás nincs, de tavaly mégis pik pakk felmentem Gold 2-be, most meg 50-60 meccs óta G4 0-50 lp között mozgom.

    Tegnap enemy Zoe. Nézem nincs hősismerete. Mondom ez izi lesz. Free lp. Aha persze. Én voltam a first blood. Lvl 4-5 körül, de úgy hogy Q nem talált be. Mégis ledarált 3mp alatt. Most vagy ezek nem Gold playerek, vagy én nem vagyok Goldba valo. Minden, vagy minden 2. Meccsen van egy olyan player, hogy beszarsz. Ránézel meghaltál.

Új hozzászólás Aktív témák