Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz grimm2015 #57321 üzenetére

    Az alsó képen mit kell nézni?

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • ClydeBeka2

    őstag

    válasz grimm2015 #57321 üzenetére

    Ahogy már sokan előttem leirták: a te csapatodban 4 idiota lesz (mert ugye te nem vagy az), a másikban 5. Szerintem többet nem is kell mondanom.

    Az hogy 5 gameből 2t pont nem tudsz lehozni hát van ilyen. Ezt nagy számokra kell nézni tehát 100 akár 300 meccsen. Fogadok, hogy lesz ott olyan ahol nem te hoztad le. Arról már nem is beszélek, hogy ADC-vel 9-10-11 halálod van. Életemben kb 10 meccsen volt ahol ennyi halált szedtem össze rankeden, pedig nem vagyok ADC main. :)

    Ugyanez, hogy uhh tavaly Braum 50% most 25 %, minden meccs/szezon más. Lehet most nem ez a champ kell a gamek megnyeréséhez, mert nem kedvez a meta.(és azok a statisztikák amiket felsorolták sokszor nem relevánsak, főleg egy suppnál, de szépségtapasznak jó. :D ). De lehet más champpel meg jobb a win rated. Ezekre nincs egyszerű magyarázat, csak nagy perspektivából lehet nézni.

    Ha meg csak szerencse lenne (már önmagában is nevetséges), akkor a sok profi hogy jut fel folyton? De nem is kell profinak lenni, én magam 3 accot felvittem bronze/silver környékéről Plat teteje /Diamond aljába. És akármikor megcsinálom.

    De sok szónak is egy a vége. Az első mondat szerintem mindenre választ ad. Persze ahogy irtam nagy lejátszott game számban kell nézni. Valamint még annyi, hogy igen vannak nyerhetetlen meccsek, 1x már leirtam kb. 30% nyerhetetlen, de 30% biztos, hogy nyersz akármilyen szar napod van, a maradék 40%-ból kell kihozni amit tudsz.

    [ Szerkesztve ]

    LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Új hozzászólás Aktív témák