Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53367 üzenetére

    Itt le van írva minden, amit a riot közölt az új honor rendszerről. Lényegében lvl0 a semmi, lvl1-2 kulcstöredék, lvl3 és fölött pedig kapszula, szezon végi jutalom meg töltőképernyős jelvény jár. Ez utóbbi annál szebb minél magasabb a honor lvl-ed, és akkor kapod meg töltőképernyőn, ha az előző meccsen egy ember legalább kitüntetett (vagy kettő kell ha előre összeállított csapatod tagjától kaptad). Ez pedig csak egy meccs erejéig látható, amennyiben nem kapsz újabb kitüntetést, következőn nem lesz.
    És amit a riot nem közölt: lényegtelen mennyire vagy jó, becsületes, tisztességes játékos. Ha nem kapsz büntetést, ban-t, akkor feljutsz lvl5-re, és ne keresd a logikát, ki miért kapja meg előbb, vagy később adott szintet, mert nincs benne. Persze előfordulhatna, hogy nem éri el valaki lvl5-öt szezon végére, de nem hinném hogy lesz ilyen (ha nem kap büntetést), hiszen láthatjuk az itt lévők írásaiból is, hogy nem is kell játszani ahhoz, hogy szintet lépj.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • PuMbA

    titán

    válasz Yodamest #53367 üzenetére

    Felvettelek, régen nem indítottam már el a klienst. Ma este felé, ha minden jól megy, csapathatunk egyet, de az MMR-em a béka segge alatt van és nem játszottam már egy ideje az állandó vesztések miatt :) Valahogy nem jön össze az 50%-os winrate felé tendáló matchmaking szabály, mert engem nem akar nyertes csapatba rakni az utóbbi 1 hónapban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák