Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #53083 üzenetére

    Szerintem sincs semmi értelme, főleg ilyen kis merítésnél. 20 meccsből 55% win rate, az 11 win, 9 lose, nagyon kicsi a különbség. Ki kellene szűrni, amikor nem múlt rajtad semmi. Figyelembe venni a kda-t, dmg done, kill participation, farm, mennyire volt könnyű dolgod, mennyire hoztad a lane-t, voltál segítségére a csapatnak, cc-k, megfelelő ellenfél sebzése és így tovább, hosszú a lista. Ez viszont embertelen munka, egyszerűbb akkor ha magadnak vezeted (ha már számokra akarunk alapozni), hogy hány meccsből hányon voltál elégedett magaddal az adott hőst hozva.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz Yodamest #53083 üzenetére

    Amiket írtál, mint igazak, viszont a winrate csak az adott champion-re vonatkozik. Elméletben ugyanúgy nem tudsz shotcallolni Ekko-val, mint - mit tudom én - Warwick-kel, de mégis kevesebbet nyersz vele. Akármi is legyen az oka, Ekko-val kevesebbet nyersz, mint kéne, és ezeken a meccseken az egyetlen közös tényező te vagy, aki Ekko-zik. Elégséges számú meccs után a champ win% mutatja a skilled a karakterrel, nem pedig a mechanikák. Lehetsz borzasztóan rossz Vayne játékos, de ha 60% a winrated vele, azt 1000 meccs alatt igen valószínűtlen, hogy külső tényezők befolyásolják. Lehet, hogy minden alkalommal feed-elsz, de mondjuk lategame-ben mégis négyen ugranak rád, ellőnek mindent, hogy meghalj... és máris előnyben van a csapatod.

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák