Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz Yodamest #52372 üzenetére

    Én nem úgy kezdem a játékot, de néhány perc alatt levágom, hogy a többi játékos tud-e LoL-ozni vagy csak 12 évesek, aki rászabadultak a gépre :) Volt egy tipikus meccsem, ami mindent elmond a Bronze-ról vagy a Silver-ről.

    Bebontottak minket alul, mert az ADC túl merész volt. 2v0 az állás, OK. Elkezdi a top beírni, hogy na jól megcsináltuk. Az ADC elkezdi írni nekem, hogy idiot. Ezután elkezdik gyakni a mid-et. 5x megölik. Írom a Junglernek, hogy segítsen már neki, de egyáltalán nem megy oda. El van foglalva a top duo partnerével. Alul döntik a tornyot, de nem halunk meg, eközben top, mid és jungle 5-5-5x meghal. Már megy nagyban az osztás chaten. Összes tornyot bedöntik, nekem van 2 halálom többieknek 8. Elbízza magát a másik csapat és beAce-eljük őket. Erre írom, hogy na igen, így kéne játszani. Ezután 2-en teljesen egyedül kóricálnak az ellenfél jungle-ban és ráugranak 3-an, hiába szólok rájuk, de még ezekből a hibákból sem tanulnak. Ezután 4-szer oda-vissza Ace-eltük egymást, már az inhibitorok is lementek és a végén úgy rontotta el a csapatom, hogy úgy kezdeményezték a végső csatát, hogy ketten nem voltunk ott. Megint a merészség, kapzsiság és a nem kommunikáció, hogy ők mekkora mindent tudók. Szóval a meccset lehoztam szokásosan supportként 1/4/24, 61% kill participation, 50 ward (ők persze nem wardoznak, mert azt sem tudják, hogy mi az) és ennyi. Feleslegesen nem fogok meghalni, ha tudom, hogy az egész csapat és még az ellenség is teljesen alkalmatlan a játékra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák