Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #53932800

    törölt tag

    válasz Yodamest #50581 üzenetére

    Ez nem teljesen igaz, hogy általában szoros meccseken kapnak ki. Fentebb levő divíziókban ha megy a snowball akkor az megy, nem fogja elthrowolni az előnyét csak úgy randomba. :R
    Pl nem jut eszembe, hogy kinek az accja a Mészáros Lőrinc, de plat 3. Utolsó 20 meccsén nem volt egy 40 perces game se. Általában 25 perces meccsek voltak, amiket mindennek mondanék csak kiegyenlítettnek nem :R

    [ Szerkesztve ]

  • Imilenni

    addikt

    válasz Yodamest #50581 üzenetére

    A végével teljesen egyetértek.
    Alacsony szinten már az első 10 perc alapján meglehet jósolni hogy melyik csapat fog nyerni...
    Mert képtelen az emberek gondolkodni, most mentem épp egy játékot. Az adc sírj hogy B1-be került a besorolók alapján de már b3-ban csücsül.
    Na most, azt kérelmezte rajtunk hogy miért nem szaladunk a 100 hp-s enemyk után, én írtam neki hogy hát van annál fontosabb is hogy üldözd az enemyt, persze megkaptam hogy biztos boostolva vagyok ott ahol.
    ~130 farmja volt 30. percben. 5/10/10-ben végzett talán, és beírta hogy report team for troll.
    Miközben ő folyton a jungelben kereste az enemy-t, hiába volt toppon betörve az inhibünk, ő csak szidott engem hogy miért nem támadok miért vagyok folyton a bázison.
    Ez a legnagyobb baj. Sose hallgatnak az emberek, a másikra mert biztosan hülyék, azt se tudják hogy kell játszani....

    Press "F" to pay respects.

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Yodamest #50581 üzenetére

    Na ezt jól foglaltad össze, gratula, kb. mintha ott ülnél a meccseken a lelátóban. :C "Ez elég lehangoló tud lenni, mert önhibádon kívül valaki szétbarmolta a játékodat." Legalább csak egyszer történne meg... Simán lehetne lapozni, de mikor aznap lenyomod sorban az 3-4. ilyet meccset és a következő meccs pár percében már megint eldőlt, hogy ez a sorsod, mert a Riot szeret, akkor igenis megy a pumpa, mert már eltoltál a napodból kereséssel együtt bő másfél órát, de még nem játszottál értelmeset. :U

    Az őrszemezésre visszatérve, gyakran szoktam wardolni (ebből is szoktam többségében vezetni :U ), de egy olyan meccsen, ahol semmi bújócska, lecsapás, semmi, csak kimegy a tf a mid lanere, 1 v 1 a karmával és meghal, kiírja "how?". Aztán feléled visszamegy midre és ugyanezt eljátssza. Egy helyben megáll és belerottyaszt minden skillt, csak a karma addigra egy killel előrébb jár. Megint meghal, megint kiírja, hogy ezt hogyan? Újraéledés után kimegy és ugyanezt még megcsinálja 5p alatt 4x. Ezeken a ward nem fog segíteni :( Írtuk, vegye komolyabban, defeljen, erre annyi a válasza, hogy mit izgulunk fun game, ez csak flex, majd írás közben megint meghal. Mire eljön a csapatharc Karma már 12/1, hiába megy az ember előre, nyúlfarknyit nem sebzett nekem, viszont mikor már hárman ütnek, azt nem sokáig bírom, és közben a többieket kiszedték hátul, mert papírok.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák