Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Bowser #45739 üzenetére

    ,,Hiába állsz minion mögé az elő szabad pillanatban rádlövi és vége is." Miért is vége? Ki tudod kerülni. Az általad emlitett skillshotos scriptek nem olyat csinálnak, amit lehetetlen megcsinálni script nélkül, pusztán csak gyakorlás/tapasztalat kell hozzá. Vannak persze más fajta scriptek is, de összességében csak tapasztalatot helyettesitenek, egy nagyon jó játékos meg tudja csinálni azt, amit a script. Én nem találkoztam még olyan játékossal, akire azt mondanám biztosan, hogy scriptelt, pedig az elmúlt másfél évben lenyomtam pár ezer meccset. Ettől még persze biztos vannak scripterek. Viszont nem szabad szerintem átesni a ló túloldalára és scriptelésre fogni a dolgokat, amikor egyszerüen csak jól játszik az ellenfél.

    (#45740) Yodamest

    ,,Elég nagy az időintervalluma a képességnek, tehát betolja és kb 2mp-ig ami jön azt levédi vele" Az úgy kicsit OP lenne, mivel minden sebzést és CC-t véd a képesség, és a hard CC-t vissza is veri a feladóra, az időintervallum nem 2mp hanem 0,75mp, ezért nem olyan könnyü jól időziteni, de nem is lehetetlen feladat, szerintem eltaláták a képességet mert nem push-to-win, hanem nagyon jó időzitést igényel. Összességében ez is olyan ami gyakorlással megtanulható, tapasztalattal elsajátitja az ember. Egyet értek amúgy a mondandóddal :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák