Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Methionyl

    senior tag

    válasz Jim-Y #45219 üzenetére

    Ez ilyen. Minden champet változtatnak, finomítanak, hogy ne mindig ugyan olyan legyen mert kell a változatosság és ne csak 1 champ-es player legyél. Pl.: LB-nek is mekkora "ér vágás" volt mikor már nem tudott többé Silence-elni. Mindenki sírt még is OP maradt :K Ekko-t is nerfelték, még is hozzák igaz már inkább Tank Ekko-nak de még mindig OP.
    Én nagy adc main voltam/vagyok és pl.: nagyon szíven csapott mikor a Graves-et teljes rework-öt kapott, ugyan úgy Caitlyn. De egyáltalán nem használhatatlanok lettek, csak más játék stílust igényelnek pont ahogy most velkoz is. Eddig teljesen AOE sebzésre ment ki az egész, most kicsit balance-olták, hogy AOE még mindig fáj, de single targetre is ugyan úgy erős legyen. A mostani velkozzal is végig tudnád kite-olni egy Darius-t. Kivéve persze ha 10/0 ba van, rád flash-el és szét dunk-olja a fejed :DDD


    (#45221) Imilenni:
    Bal ALT nyomva tartva + jobb klikkel tudod irányítani. Bár most elvileg "okosabb lett" :U

    They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Új hozzászólás Aktív témák