Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz kenwood #39346 üzenetére

    Köszi a segítséget. :R

    Hát nemsemmi erre nem-gondoltam.

    Az egész lolt újrahúzom és remélem sikerül minden.

    Még ma vissza jelzek mi sikerült.

    Üdv, :) :R

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz kenwood #39346 üzenetére

    Tiszteletem Kenwood

    Tegnap nem-tudtam vissza jelezni mi sikerült és elnézésedet kérem ha zavarlak.

    Az egész lolt újrahúzom és remélem sikerül minden.

    Mindent megpróbáltam lolt 4-szer is újrahúztam de nem működik, Lol indításánál nem irki semmilyen hibát. :W

    A belépésnél minden rendben van de nem csatlakozik a szerverhez tényleg kabaré miért nem.

    A hálózati elérés rendben van, barátom a gépét áthozta ma és itt-van nálam ő-is, neki is Windows Xp-sp3 van, de neki simán működik a játék.

    A gépem alaplapja és minden-más alkatrésze ugyanaz mint a barátomé is.

    A gépemet átnéztük teljesen, hibát nem-találtunk és nem-értjük mi a hiba.

    A gépemen újrahúztuk az oprendszert is hogy hátha sikerül, de semmi változás nincsen.

    Mit csináljak még ezután??

    A Lol fórum oldalára tudok csatlakozni, más is feltette a kérdést nem csatlakozik a szerverhez miért.

    A fórum oldalán még válasz nincsen erre a problémára.

    A Lol oldalán most is szerepel hogy support Windows Xp-s gépeken is működik.

    Talán valami kódhiba lehet nálam, hiányzó programra gondolok mert erre tudok már gondolni??

    Már semmi ötletem nincsen mit csináljak.

    Üdv, :) :R

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák